Dyżur wakacyjny w przedszkolu – Poznań 

Choć wakacje w pełni, wielu rodziców wciąż pracuje, a przedszkola się zamykają na przerwę wakacyjną. W takich sytuacjach pojawia się kłopot, czym i jak zająć swoje dzieci. Dziadkowie nie zawsze mogą się nimi zająć, a większość placówek zapewniających opiekę jest w tym czasie zamkniętych. Rozwiązanie oferuje nasze prywatne przedszkole. Prowadzimy dyżur wakacyjny w Poznaniu, gdzie wykwalifikowani nauczyciele zaopiekują się Twoim dzieckiem. Tutaj będzie ono mogło się świetnie bawić, uczestniczyć w różnych grach i zajęciach, rozwijać się i zawierać nowe przyjaźnie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zadbamy o Twoje dziecko

Doświadczona i przygotowana do pracy z najmłodszymi kadra zapewni im opiekę, jakiej potrzebują. Dzięki temu będziesz mógł ze spokojem wykonać pozostałe obowiązki – niezależnie, czy dotyczą pracy czy dopełniania formalności urzędowych.

Nasze niepubliczne przedszkole oferuje opiekę nad dziećmi w trakcie dyżuru wakacyjnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00. Zadbamy o to, by Twoja pociecha była bezpieczna i znalazła tu mnóstwo ciekawych zajęć, rozrywki oraz zabawy.

Atrakcyjna oferta dla rodziców i ich dzieci

W naszym prywatnym przedszkolu możesz rozliczyć się za tydzień opieki lub z góry opłacić cały miesiąc. W pierwszym przypadku kwota wynosi 400 złotych, w drugim – 1200 złotych za cały ten okres.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej naszych zajęciach, jakie w ramach dyżuru wakacyjnego oferuje niepubliczna placówka „Mądrala” w Poznaniu – już teraz zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.