Prywatny żłobek w Poznaniu — Nabór 2023

Chciałbyś ułatwić swojemu dziecku start w przyszłość? Prywatny żłobek Mądrala w Poznaniu to bezpieczna przestrzeń, która sprzyja rozwojowi maluchów. Nasi podopieczni korzystają z zajęć doskonalących zdolności ruchowe oraz kreatywność. W tym miejscu każdy brzdąc może liczyć na wsparcie oraz czułą opiekę. Zapraszamy na trwający nabór!

Prowadzimy nabór za pomocą formularza na stronie internetowej. Sprawdź ofertę prywatnego żłobka już dzisiaj!

Szeroki wybór zajęć dla najmłodszych

W naszym żłobku znajdziesz szeroki wybór zajęć dodatkowych. Tworzymy przestrzeń do rozwoju zdolności manualnych, ruchowych i intelektualnych. Tutaj każdy maluch może odkryć swoje zainteresowania i za nimi podążać. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi brzdące uczą się kreatywnego myślenia, uważnego słuchania i współpracy. Kolejnym ważnym aspektem jest radzenie sobie z emocjami. Nasza prywatna dwujęzyczna placówka pomaga najmłodszym lepiej zrozumieć świat i zdobyć przydatne umiejętności. Zapraszamy do wzięcia udziału w naborze!

Żłobek w Poznaniu

Szukasz miejsca, które będzie dopasowane do potrzeb Twojej pociechy? Oferujemy szereg ciekawych zajęć prowadzonych przez doświadczonych pracowników. Co ważne, zapewniamy podopiecznym zdrowe i zbilansowane posiłki. Zostawiając dziecko w naszej prywatnej placówce, możesz mieć pewność, że jest ono w najlepszych rękach.

Żłobek Mądrala w Poznaniu prowadzi nabór poprzez krótki formularz. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z pracownikami i dowiedz się więcej!